Кошик
25 відгуків
ПРОМХОЛОД КОНДИЦИОНИРОВАНИЕ ВЕНТИЛЯЦИЯ
+380970950277
Контакти
 • Телефон:
  +380995444206
  +380970950277
 • Контактна особа:
  Пацков Антон Анатольевич
 • Адреса:
  ул.Бельгийская 4, Дніпро, Дніпропетровська область, Украина
 • Email:
  antonpatskov@gmail.com

Холодильні агрегати та централі

Холодильні агрегати

Холодильний агрегат одна з частин холодильної системи. З допомогою трубопроводу він з'єднується з випарником (повітроохолоджувачем) і комплектується необхідною автоматикою для забезпечення автоматизації роботи установки.

Пропонуємо холодильні агрегати заводський і власної збірки на базі підлозі-герметичних і герметичних поршневих компресорів, а також спіральних компресорів. Агрегати заводської збірки мають стандартну комплектацію, додатково Ви можете замовити всю необхідну автоматику . Конденсатор повітряного охолодження розрахований на роботу при температурі навколишнього середовища не вище +35 С (Виключення моделі TROPIK), це необхідно враховувати при підборі агрегату.

Агрегати нашої збірки оснащуються всією необхідною автоматикою, і готуються до встановлення на об'єкті. Додаткові опції узгоджуються при замовленні з замовником. Підбір компонентів здійснюється згідно з Вашим технічним завданням. Гарантія на агрегати 24-х місяців.

Компресорно-конденсаторні агрегати заводської збірки


Холодильні агрегати середньо і низькотемпературного застосування на базі герметичних поршневих компресорів. Стандартна комплектація агрегатів : холодильний компресор, пускове реле ( для моделей 220 в), конденсатор повітряного охолодження в зборі з вентилятором, ресивер. Всі частини закріплені на рамі, з'єднані трубопроводом і знаходяться під тиском. При бажанні агрегати можна доукомплектувати осушувачами-фільтрами , індикатором вологості, реле тиску , і т. д.

БРЕНДИ : EMBRACO ASPERA, TECUMSEH, DANFOSS OPTYMA

 

 

Компресорно-конденсаторні агрегати в закритому корпусі

Даний тип агрегатів має більш привабливий зовнішній вигляд. Ідеально підходить для встановлення на фасадах будівлі або місцях де вид обладнання має значення.Агрегати зібрані і підготовлені до установки. Стандартна комплектація агрегатів : холодильна спіральний або поршневий компресор, пускове реле ( для моделей 220 в), конденсатор повітряного охолодження в зборі з вентилятором, ресивер, реле тиску здвоєне, фільтр-осушувач, індикатор вологості та автоматика.

БРЕНДИ : TECUMSEH SILENSYS

 

 

Холодильні агрегати під замовлення, власна збірка.

холодильні агрегати для холодильних камер

  Для рядового потребителя не всегда понятны термины холодильных производителей и монтажных организаций. Ему необходим результат работы оборудования. Стоимость и комплектация агрегата зависит от того насколько Вам нужно автоматизировать установку и оснастить его защитой по давлению, току и маслу. Не имея знаний и опыта самостоятельно разобраться какой агрегат или какая комплектация агрегата Вам нужна сложно. Гораздо проще и надежней возложить эту задачу на наших специалистов. Исходя из нашего опыта мы посоветуем и подберем подходящий Вам вариант.

В залежності від умов і місця де буде встановлюватися агрегат ми пропонуємо різні варіанти складання агрегатів. Приймаємо замовлення на холодильні агрегати на базі підлозі-герметичних і герметичних поршневих компресорів, а також спіральних компресорів. Ми виготовляємо :

 • компресорно - конденсаторні агрегати (компресор, конденсатор, ресивер)
 • компресорно - ресиверні агрегати (компресор, ресівер, конденсатор окремо)
 • конденсаторно - ресиверні агрегати (конденсатор, ресивер, під ваш компресор)
 • холодильні централі для виносного холоду
 • охолоджувачі рідини (компресор, конденсатор, ресивер, теплообмінник, автоматика)

Стандартна комплектація включає : реле тиску здвоєне, реле високого тиску, індикатор вологості,фільтр-осушувач на рідинну лінію. Всі агрегати протестовані і наповнені азотом 20 бар. За замовленням на агрегат можна додати :

 • масловіддільник
 • віддільник рідини
 • розбірний або герметичний фільтр на усмоктувальну лінію
 • регулювання продуктивності
 • запірними вентилями і т. д.

Дізнатися ціну, замовити розрахунок не стандартного агрегату або купити холодильний агрегат Ви можете онлайн на сайті або за телефоном. Запрошуємо до довгострокового співробітництва.

 

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2