Продавець СТАТУС ХОЛОД МАРКЕТ розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
25 відгуків
+380 (99) 544-42-06
+380 (97) 095-02-77
СТАТУС ХОЛОД МАРКЕТ промислове холодильне обладнання

Що таке ізоляція холодильної камери ?

Що таке ізоляція холодильної камери ?

Що таке ізоляція холодильної камери ?

Кожний наш клієнт, якому необхідно підібрати обладнання для холодильної камери стикається з питанням : "яка у Вас ізоляція холодильної камери ?". Це просте питання для нас , але іноді складний для покупця.

Що ж це таке ? по порядку :

Обладнання , його тип і потужність визначається з того, яку необхідно виконувати завдання. Для того щоб підібрати потужність обладнання (або перевірити пропоноване) необхідно знати: холодильна потужність обладнання повинна перекривати всі тепло-притоки в камеру / приміщення . Тепло-притоки - це джерела тепла. До них відносяться теплота продукту , тепло від навколишнього середовища, яке виділяє тепло повітроохолоджувач при оттайке , люди які входять, відкривання дверей і т. д.

Список тепло-приток можуть "очолити" стіни , стеля й підлога приміщення, якщо його не ізолювати. Тобто для того, щоб не переплачувати за більш потужне обладнання та в подальшому за надмірне споживання електроенергії необхідно як можна краще ізолювати приміщення від проникнення тепла.

Ізоляція камери /приміщення потрібна для того, щоб Ваше обладнання охолоджував виключно продукт , а не продукт, стіни, підлога і стеля приміщення.

Для прикладу ми прорахували хол камеру / приміщення однакового обсягу в який буде завантажуватися один і той же обсяг продукції. Різниця в тому , що одна камера / приміщення ізольована , 2-я ні.

Умови підбору :

  1. Камера :Об'єм: 12 м3, температурний режим : 0...+2 З, продукт – курка, добовий оборот 150 кг, загальна завантаження 1500 кг, м'ясо завантажується в камеру з темп. +20 С, температура навколишнього середовища +33, ізоляція камери – сендвіч панелі ППУ 60 мм.
  2. Камера :Об'єм: 12 м3, температурний режим : 0...+2 З, продукт – курка, добовий оборот 150 кг, загальна завантаження 1500 кг, м'ясо завантажується в камеру з темп. +20 С, температура навколишнього середовища +33, ізоляція камери – ні, цегляні стіни.

Холодильна потужність, яка необхідна для 1-ї камери складе 1,3 - 1,5 кВт , а на 2-у 5,8 - 6,2 кВт. Виходячи з цього ми можемо сказати, що різниця холодильної потужності складе 4,5 кВт, і це не що інше, як додаткова потужність «в нагороду» за халатне ставлення до ізоляції. Ці додаткові Кіловати будуть працювати лише на те , щоб перекрити теплопритоки від підлоги, стелі та стін.

-Добре, а що означають ці цифри ? – скажете Ви, я наведу Вам розрахунок вартості обладнання:

Вартість комплекту холодильного обладнання на 1,3 кВт складе від 900 до 1300 Євро , а вартість обладнання на 5,8 кВт складе 2500 – 2800 Євро ( залежно від комплектації ). При цьому номінальна споживання агрегату на 1й камері складе 370 Вт/год , а 2-го : 4200 Вт/ч.

Висновок такий : Якщо Ви хочете вступити максимально ефективно, необхідно добре ізолювати приміщення перед тим як встановлювати обладнання. Спочатку Вам доведеться витратити більше коштів на ізоляцію приміщення, але в кінцевому підсумку Ви залишитеся у виграші. Якщо ж Ви цього не зробите на Вас і на собівартість Вашої продукції «ляже тягар» у вигляді переплати за споживання електроенергії.

Якщо Вам необхідно купити промислову холодильну камеру або ізоляційні матеріали відвідайте інтернет магазин ТОВ ЛЕГАТ ЛТД ПЛЮС, в ньому Ви знайдете все необхідне.

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner